АНОНС!! 1 червня 2018 року відбудеться фестиваль «Грані педагогічної творчості: Розуміння. Розвиток. Творчість: Від дитячого садочка до школи»

Друк PDF

--41 червня 2018 року о 10:00 в  Центрі науково-технічної творчості молоді “Сфера” відбудеться фестиваль «Грані педагогічної творчості: Розуміння. Розвиток. Творчість: Від дитячого садочка до школи».

 

 

 

 

 

 

Творчий захід організований науково-методичним центром управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації буде проходити у рамках відзначення Дня захисту дітей.

Проведення фестивалю обумовлено тим, що при переході до роботи в умовах Нової української школи, актуалізується питання забезпечення наступності і перспективності підвищення якості освіти в цілісній системі.

Перехід дитини-дошкільника в шкільну освітню середу – це перехід його в інший культурний простір, в іншу вікову категорію і соціальну ситуацію розвитку. Забезпечення успішності цього переходу – проблема єднання зусиль працівників дитячого садка і початкової школи.

Під час фестивалю можна ознайомитись з надбанням освітян району щодо вирішення питання наступності між дошкільною та початковою ланками освіти, знайти відповіді на питання: Як налагодити взаємодію між педагогами дошкільних закладів та початкової школи? Як їм стати партнерами? Як зробити так, щоб «рух» кожної дитини та її батьків від першого освітнього осередку до наступних був поступальним, без «контрольно-пропускних пунктів на «кордоні»?

Учасники заходу:

-        вихователі, вчителі початкових класів,

-        вихованці дошкільних навчальних закладів та учні початкових класів закладів освіти;

-        педагогічна та батьківська громадськість.

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua