День захисту прав дітей у спеціалізовані школі №14

Друк PDF

11 червня, у День захисту прав дітей, у спеціалізовані школі  №14 імені українського професора Сергія Федоровича Грушевського.   стартував мовний (німецько-англійський) оздоровчий шкільний табір   "Сонечко-Sonne- Sone".    

 

 

 

 

 

В рамках свята для дітей,які перебувають у таборі, був проведений квест "Світ та ми" у парку "Гірка Крістера", що неподалік школи. 

Діти складали карти,відгадували загадки та дізнаватися цікаві факти про свою країну та світ.

Після квесту для усіх загонів було проведено екскурсію парком, розповіли про його історію, піднялися на вершину гірки та помилуватися 100 літніми деревами. 

Після квесту стартувала мовна школа, на якій учителі познайомилися з учнями, закріпили знайомство командними кооперативними іграми, та повторили німецьку та англійську лексику на тему "Це я".

1
2

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua