Дошкільна освіта

dnzДошкільна освіта сьогодні

Одним із напрямків роботи закладу дошкільної освіти №193 є збереження і відтворення українських народних традицій

Друк PDF

p11901555З метою розвитку у дітей дошкільного віку стійкого інтересу до української народної культури шляхом ознайомлення із звичаями, іграми та піснями, що відносяться до періоду новорічних та різдвяних свят,   19 січня в ЗДО №193 відбулася підсумкова розвага, присвячена  циклу  Різдвяних Свят.

Детальніше...

Щедрик, щедрик, щедрівочка……

Друк PDF

5Ось і добігають кінця тривалі зимові свята українців. Напередодні Водохреща – 18 січня за новим стилем, святкуємо другий Свят-Вечір. В садочку діти наввипередки із задоволенням наряджалися, грали щедрівників, водили з «козу». До «кози» приспівували: «Танцю, козуня, танцю, небога, дасть тя господар пів золотого…». Господині-вихователі приймали гостей і радо частували дітей смаколиками.

 

Детальніше...

Традиціями та обрядами багата Україна

Друк PDF

dsc 0284У ДНЗ №115 завершується ознайомлення з зимовим циклом  народної обрядовості українців. Зимовий цикл включає такі свята: Коляду (або Свят-вечір); Свято народження сонця (або Різдво Христове); Старий Новий рік (Маланки або св. Василія Великого), Водохрещу (або Богоявлення), Стрітення та Обрітення.

Детальніше...

Тиждень творчості, фантазії та розваг в ДНЗ №30

Друк PDF

4Дошкільнята ДНЗ №30 поринули в чарівний світ фантазії та творчості, цей тиждень дав змогу кожній дитині проявити свою креативність та відчути себе талановитою особистістю.

Детальніше...

Виставка «Зимові фантазії» в ДНЗ №581

Друк PDF

img 3507В дошкільному закладі №581 триває виставка «Зимові фантазії», в якій взяли участь педагоги, діти та батьки. Відповідно до тематики виставки, учасники презентували: ялинки, сніговиків, Дідів Морозів та казкові будиночки. Всі творчо і відповідально підійшли до виготовлення різноманітних поробок. Роботи вийшли яскравими та чудовими. 

Детальніше...

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дітей у дитячому садочку №607

Друк PDF

img 8463Освітня робота з дітьми була спрямована на відпрацювання практичних вмінь і навичок дітей в конкретних ситуаціях згідно таких тем: «Дитина і побут», «Дитина і вулиця», «Дитина і гра», «Дитина і природа», «Здоров`я дитини».

Детальніше...

У подорож за Дідом Морозом

Друк PDF

img 3471Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів. Щорічно напередодні Нового року у дошкільному закладі №581 влаштовуються захоплюючі й різноманітні ранки. Діти із радістю водять новорічні хороводи, читають вiршi, танцюють, співають, грають у веселi iгри. Найбільшу радість діти отримали від спілкування з Дідом Морозом та Снігуронькою.

Детальніше...

Діти в ДНЗ №30 зустрічали Діда Мороза та його онуку Снігуроньку

Друк PDF

11Новорічні свята – одне з найулюбленіших свят для дітей дошкільних освітніх закладів. У новорічні свята здійснюються найпотаємніші дитячі бажання, дітям дарують чудові подарунки, справжнісінький Дід Мороз та Снігуронька приходять для зустрічі з ними і створюють особливу, неповторну атмосферу чарівності. Саме в такій атмосфері пройшли Новорічні свята в ДНЗ №30. З Новим роком! З новим щастям та успіхами!!

Детальніше...

Ебру – танцюючі фарби

Друк PDF

6На базі закладу дошкільної освіти № 579 відбулося засідання  «Школи молодого спеціаліста» (вихователі стаж роботи до трьох років) за темою: «Використання інноваційних технологій в зображувальній діяльності».

Детальніше...

Розпочато освітній марафон «Святами та обрядами багата Україна»

Друк PDF

02У дошкільному освітньому закладі №115 розпочато марафон «Святами та обрядами багата Україна». У холі садочка відкрито  резиденцію Святого Миколая.

Детальніше...

Пошуково-дослідницька діяльність як форма ознайомлення дітей з основами природничих наук

Друк PDF

2Засідання  школи передової педагогічної майстерності за темою «Пошуково-дослідницька діяльність як форма ознайомлення дітей з основами природничих наук» пройшло в гостях у педагогів Київського палацу дітей та юнацтва.

Детальніше...

Засідання методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку дошкільних закладів освіти

Друк PDF

      1У Державному музеї іграшки відбулося  засідання методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку, де учасникам було запропоновано, окрім оглядової екскурсії ще й спілкування з науковими співробітниками музею, зокрема з відповідальним секретарем міжвідомчої художньо-технічної Ради з іграшок та навчально-наочних ігрових посібників Мартинюк Людмилою Володимирівною.

Детальніше...

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

 
intelgalaxy kodu innovatika
 zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua