Інформація про заходи, що проходять у районі

Підсумки конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія»

Друк PDF

4На базі НВК № 20 Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено другий етап конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія», на якому команди – учасниці познайомились з історією виникнення, розвитку та становлення країни.  

Детальніше...

Федерацією спортивного орієнтування України було проведено Всеукраїнський суддівський семінар на Оболоні

Друк PDF

2Федерацією спортивного орієнтування України було проведено Всеукраїнський суддівський семінар зі спортивного орієнтування на базі Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району.

Детальніше...

Конкурс «Музеєзнавець» відбувся в Національному центрі народної культури «Музеї Івана Гончара»

Друк PDF

6Протягом листопада в ході конкурсу «Музеєзнавець» школярі Оболонського району ретельно вивчали Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара». В ході підготовки до конкурсу всі учасники, команди закладів освіти  №№ 4, 9, 14, 18, 225, 233, 245, 252, 256, «Оболонь» та «Потенціал», відвідали оглядову екскурсію у НЦНК «Музей Івана Гончара», під час якої познайомились з історією виникнення та розвитку музею.

Детальніше...

Переможці першого етапу конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія»

Друк PDF

5Розпочався восьмий районний конкурс «Країнознавець». Цього навчального року учнівська молодь Оболонського району вивчає Республіку Грузія. Одинадцять команд за кілька місяців познайомляться з географією, історією та культурою країни, що асоціюється з величчю Кавказьких гір, теплом Чорного моря та гостинністю населення.

Детальніше...

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

 
intelgalaxy kodu innovatika
 zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua