52-ий туристсько-краєзнавчий зліт учнівської молоді м. Києва

Завершився 52-ий туристсько-краєзнавчий зліт учнівської молоді м. Києва, присвячений Дню Європи: пройдено останні дистанції, відлунали фанфари, нагороджено переможців та призерів змагань. Настав час підвести підсумки участі команд Оболонського району  у цьогорічному заході.

Оболонський район на зльоті представляли 7 команд (ЗЗСО № 231, 239 (дві команди), 245, 298 та ЦТКУМ (дві команди). 80 юних туристів і краєзнавців взяли участь в усіх видах змагань та конкурсів, передбачених програмою зльоту.

Результати, продемонстровані командами району, свідчать про високий рівень туристської і краєзнавчої підготовки оболонських школярів, адже юні спортсмени стали переможцями та призерами практично в усіх видах програми зльоту.

Команди Оболонського району висловлюють слова вдячності депутату Київської міської ради Костенко Людмилі Василівні за підтримку та фінансову допомогу на всіх етапах підготовки команд до останніх туристсько-краєзнавчих стартів 2018-2019 навчального року.

Вітаємо всіх спортсменів з заслуженими нагородами, що виборювались у складній і напружені боротьбі.

Команда СШ № 239

ІІІ місце у командному заліку у виді «Лабіринт» (середня вікова група)

ІІІ місце у виді «Скелелазіння» – Калиновський Захар (молодша вікова група)

Команда ЗЗСО № 245 (середня вікова група)

І місце у виді «Краєзнавча вікторина»

І місце у конкурсі репортажів «Події зльоту -2019»

І місце у грі-конкурсі «Польовий калейдоскоп»

ІІ місце у пізнавальному квесті «У пошуках скарбів»

Переможці мистецького конкурсу туристської пісні «У колі друзів» в номінації «Золотий голос зльоту»

Команда СШ № 298 (середня вікова група)

І місце у виді «Скелелазіння» – Сікорська Анастасія

ІІ місце у виді «Велотуризм» на дистанції велокрос – Сікорська Анастасія

ІІ місце у виді «Велотуризм» на дистанції фігурне володіння – Сікорська Анастасія

ІІІ місце у виді «Лабіринт» – Подоляко Христина

Команда ЦТКУМ (старша вікова група)

І місце у командному заліку у виді «Велотуризм»

ІІ місце на дистанції «Крос-похід»

ІІ місце на дистанції «Смуга перешкод»

ІІІ місце у конкурсі вʼязання вузлів

Переможці мистецького конкурсу туристської пісні «У колі друзів» у номінації «Авторська пісня»

ІІ місце у виді «Скелелазіння» – Киричок Микола

ІІ місце у виді «Велотуризм» на дистанції велокрос – Люш Марія

ІІ місце у виді «Велотуризм» на дистанції фігурне володіння – Киричок Микола

ІІІ місце у виді «Велотуризм» на дистанції фігурне володіння – Люш Марія