Міжнародний день дарування книг

14 лютого – Міжнародний день дарування книг. Дарування книг – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. Це одне з наймолодших свят в календарі, його святкують з 2012 року.

У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, членам родини. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

В закладі дошкільної освіти № 208 теж організували та провели такий день.

Вихователі разом з дітками провели акцію «Книжка з моїх долоньок». Виготовили книжки за мотивами улюблених творів (ініціаторами вибору твору були діти). Книжечки діти подарували своїм друзям, діткам інших груп. Батьки теж залюбки приєднались до такої акції. Залюбки виготовили книжки з дітками вдома.

Також діти дарували книжки своїм друзям, дитячому садочку.

Зі старшими групами організували екскурсію до бібліотеки ім. О.С. Пушкіна, що була відкрита  в 1947 році на базі міської читальні, створеної у 1901 році в одному із найдавніших поселень Києва – Подолі. В 1977 році при утворенні нового адміністративного району, бібліотеку було реорганізовано в центральну районну бібліотеку ім. О.С. Пушкіна  Мінського району столиці.

Діти познайомились з історією. Відвідали архів, читацьку зал, дитячу кімнату.

Розповідали вірші, уривки з творів О.С. Пушкіна, погортали книжки, подарували ілюстрації да своїх улюблених творів.

Отримали в подарунок від бібліотеки книжки з творами  В. О.Сухомлинського.

Виявилось, що вже десятеро дітей є читачами бібліотеки.

Метою проведення цього дня в садочку було розширення інтересу до книжкового світу, літератури.  А головне діти отримали купу позитивних емоцій від спілкування з однолітками та дорослими.