Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у номінації «Комп’ютерна графіка»

В Оболонському районі визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у номінації «Комп’ютерна графіка». В Олімпіаді з «Комп’ютерної графіки» взяли участь 95 учнів 6-11 класів. Зі списком переможців можна ознайомитися нижче.

 

              ПІБ учня

ЗНЗ

Клас навчання

Місце

1.                

Гудков Артем Вікторович

СШ №194 «Перспектива»

6

І

2.                

Расенко Ніколь Вадимівна

Школа №9

6

І

3.                

Шалімова Мирослава Максимівна

СШ №194 «Перспектива»

6

ІІ

4.                

Никонорова Аксинія Ігорівна

Школа №225

6

ІІ

5.                

Ковальова Ксенія Олександрівна

Школа №225

6

ІІ

6.                

Андрющенко Олександра Сергіївна

НВК «Потенціал»

6

ІІІ

7.                

Бугаєнко Аліна Ярославівна

Школа №231

6

ІІІ

8.                

Яковенко Софія Олександрівна

Школа №8

6

ІІІ

9.                

Курдюков Лев Андрійович

Школа №170

7

І

10.             

Волик Єва Валеріївна

Школа №225

7

І

11.             

Плоха Олександра Олексіївна

Школа №225

7

ІІ

12.             

Репіна Софія Олександрівна

СШ №194 «Перспектива»

7

ІІ

13.             

Торшина Віра Сергіївна

СШ №194 «Перспектива»

7

ІІ

14.             

Корнійчук Марія Романівна

СШ №194 «Перспектива»

7

ІІІ

15.             

Фадєєва Кіра Олександрівна

СШ №194 «Перспектива»

7

ІІІ

16.             

Виноградова Марія Юріївна

Школа №8

7

ІІІ

17.             

Бондарчук Вероніка Ігорівна

Школа №8

8

І

18.             

Матущенко Ганна Геннадіївна

Школа №231

8

І

19.             

Черезова Діана Ігорівна

НВК «Оболонь»

8

ІІ

20.             

Трепез Вікторія Геннадіївна

СШ №210

8

ІІ

21.             

Коробкова Ангеліна Сергіївна

СШ №214

8

ІІІ

22.             

Федорович Марія Вадимівна

Школа №9

8

ІІІ

23.             

Заєць Юлія Сергіївна

Школа №225

8

ІІІ

24.             

Коломієць Анастасія Геннадіївна

СШ №194 «Перспектива»

9

І

25.             

Соколова Вероніка Михайлівна

Школа №9

9

І

26.             

Арутюнян Ані Артурівна

Школа №9

9

І

27.             

Неліпа Вікторія Андріївна

СШ №194 «Перспектива»

9

ІІ

28.             

Ратушна Дар’я Олексіївна

Школа №9

9

ІІ

29.             

Ягодка Юлія Андріївна

Школа №256

9

ІІ

30.             

Літковський Артем Сергійович

СШ №214

9

ІІ

31.             

Редька Марина Андріївна

СШ №239

9

ІІІ

32.             

Сачава Анастасія Євгеніївна

СШ №239

9

ІІІ

33.             

Косенко Катерина Іванівна

Школа №9

9

ІІІ

34.             

Слівінська Вікторія Максимівна

Школа №256

9

ІІІ

35.             

Рожкова Анастасія Андріївна

НВК «Потенціал»

9

ІІІ

36.             

Васюта Анна Володимирівна

СШ №194 «Перспектива»

9

ІІІ

37.             

Жигун Софія Володимирівна

СШ №194 «Перспектива»

10

І

38.             

Сидорова Софія Сергіївна

Школа №170

10

ІІ

39.             

Алексеєва Анастасія Олександрівна

СШ №194 «Перспектива»

10

ІІ

40.             

Гуль Даніїл Денисович

СШ №210

11

І

41.             

Граболюк Марина Сергіївна

Школа №170

11

ІІ

42.             

Довгань Олександра Владиславівна

Школа №170

11

ІІІ

43.             

Балагур Софія Ігорівна

СШ №194 «Перспектива»

11

ІІІ

44.             

Оса Яна Вікторівна

СШ №194 «Перспектива»

11

ІІІ

45.             

Аделова Анна Ігорівна

СШ №210

11

ІІІ

46.             

Крушинська Ангеліна Вікторівна

Школа №9

11

ІІІ