Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій в номінації «Офісні технології»

Відбулася чергова учнівська олімпіада, яка визначила обдарування учнів у використання офісних технологій. Цього разу переможцями стали учні з закладів загальної середньої освіти НВК №240 «Соціум», НВК «Оболонь», СШ №210, Школа №225, СШ №214, Школа №170, Школа №285. Бажаємо перемог на наступних етапах!

ПІБ учня ЗНЗ Клас Загальна кількість набраних балів Місце
Уманець Богдана Володимирівна НВК №240 «Соціум» 8 61 І  
Михайлик Ольга Сергіївна НВК «Оболонь» 8 50 ІІ  
Смолій Данило Олександрович НВК «Оболонь» 8 27 ІІІ  
Бутрименко Тимур Андрійович СШ №210 8 25 ІІІ  
Мазярчук Олександр Вікторович Школа №233 8 21    
Василенко Дмитро Васильович СШ №210 8 19    
Рижило Едуард Ігорович СШ №214 8 17    
Іванченко Даніїл Олександрович СШ №210 8 17    
Деньчинко Дмитро Романович СШ №210 8 15    
Горбаньова Оксана Юріївна НВК №240 «Соціум» 9 85 І  
Яценко Аліса Олександрівна НВК «Оболонь» 9 53 ІІ  
Подважук Дарина Іванівна НВК «Оболонь» 9 52 ІІ  
Жуков Олексій Вадимович СШ №214 9 42 ІІІ  
Літковський Артем Сергійович СШ №214 9 41 ІІІ  
Круглік Маргарита Ігорівна Школа №285 9 41 ІІІ  
Биховченко Ірина Андріївна НВК №157 9 34    
Кузьменко Володимир Ярославович СШ №214 9 31    
Володін В’ячеслав В’ячеславович  Школа №170 9 28    
Патлай Олександр Дмитрович Школа №233 9 23    
Бачинська Аліна Федорівна СШ №252 9 6    
Верхогляд Катерина Ігорівна СШ №214 10 129 І  
Гришняков Назарій Сергійович Школа №170 10 66 ІІІ  
Асланян Юлія Левовівна Школа №285 10 33    
Гуцуляк Данило Дмитрович СШ №252 10 33    
Кафтан Дарина Олексіївна СШ №252 10 15    
Ящук Валентин Віталійович НВК №240 «Соціум» 11 90 І  
Лі Максим Дмитрович СШ №214 11 63 ІІ  
Головінський Нікіта Русланович Школа №225 11 48 ІІІ  
Іванов Іван Сергійович Школа №225 11 41 ІІІ  
Шадрін Віталій Віталійович Школа №231 11 36    
Гуль Даніїл Денисович СШ №210 11 28    
Восколуп Євген Олександрович Школа №226 11 26    
Мигитко Дар’я Сергіївна Школа №231 11 25    
Єремеєнко Артем Дмитрович Школа №225 11 23    
Турчин Володимир Євгенійович Школа №233 11 22    
Щукін Назар Юрійович Школа №225 11 21    
Беднюк Вадим Олексійович СШ №210 11 21    
Вихристюк Кирило Денисович Школа №225 11 19    
Прохоров Володимир Сергійович СШ №210 11 9