Тиждень початкової школи «Мода» у НВК №299

З 1 по 5 квітня у НВК № 299 пройшов традиційний тиждень початкової школи. Тема цього року –  «Мода».

Тема першого дня – «З модою в народи» (вчитель Беренсон С.А.). В цей день учні прийшли в школу в костюмах різних народів, які презентували на початку свята. Під час віртуальної подорожі діти познайомилися з особливостями національних костюмів різних народів світу, історією національного одягу різних країн, традиційними костюмами. Створили «Глобус національного одягу» а також гірлянду «Дружби народів» (розфарбовували національні костюми), а потім шукали пару. Хто знайшов – отримав приз!

Тема другого дня – «Форма та зміст» (вчитель Беренсон  Н.Л.). Цього дня учні познайомилися з історією шкільної форми, побачили особливості шкільної форми різних країн. А також виступили в ролі модельєрів – створювали свій варіант шкільної форми.

Тема третього дня  – «Вся справа в капелюшку» (вчитель Мурадова  Н.В.). Діти прийшли в школу у капелюшках власного виробництва. Ось де виявилася дитяча фантазія! Шляпки були на будь-який смак! «Цукерочка», «Пончик», «Весна», «Квіточка», «Циліндр мага», «Дівчинка ХХ століття»! Вчитель познайомила учнів з різноманітними капелюшками, провела гру «З’єднай казкового героя з його капелюшком», «Куди доречно надягати шляпку». За традицією діти знову були модельєрами – створювали і прикрашали капелюшки. В кінці свята, кожна дитина, що виготовила капелюшок, отримала диплом з різних номінацій: «Міс Чарівність», «Міс Ніжність», «Міс Ексклюзив», «Містер Довершеність» тощо.

Тема четвертого дня –  «Довершеність в деталях» (вчитель Білоярець  О.А.). Виставка аксесуарів ввела дітей у світ сучасної моди. Кожна дитина могла приміряти на себе різні аксесуари: пояси, намиста, шарфи, прикраси. Та і діти прийшли прикрашеними! Яких тільки аксесуарів на них не було! Розділившись на команди, учні створили колажі «У світі модних аксесуарів».

П’ятий  день учні, особливо дівчата, чекали з нетерпінням! Дефіле! Про це мріє кожна дівчинка! Пройтися червоною доріжкою у найкрасивішому вбранні! Дочекалися! Юні моделі демонстрували одяг у трьох номінаціях: «ділова мода», «Кежуал», «Вечірнє вбрання». Дружніми оплесками діти і дорослі зустрічали моделей. А ті старалися на славу! Але й вчителі приготували дітям сюрприз – пісню про моду. Потім Наталія Леонідівна презентувала з учнями традиційний єврейський одяг.  Учениця 4 класу Подобєдова Таїсія провела майстер-клас з виготовлення прикрас.

Ну і на завершення – привітні слова директора НВК №299 Харитона Михайловича і солодка нагорода для всіх!

Веселий галас, гарний настрій, нові знання, розкриття талантів – ось найкращий підсумок цього тижня!