У закладі дошкільної освіти № 668 відбулося засідання районного методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку

Засідання було присвячено організації в групах раннього віку сенсорно-пізнавального розвитку, який вважається провідним у ранньому віці.

Перегляд практичної роботи організувала вихователь Мотрій Олена Володимирівна, яка провела заняття з сенсорно-пізнавального розвитку.

Перші уявлення дітей про довкілля формуються саме на основі чуттєвого досвіду. Під час заняття вихователь надала можливість малюкам вільно маніпулювати з предметами, обстежувати їх, робити елементарні висновки. При цьому, пізнавальну діяльність дітей було наповнено завданнями з мовленнєвого, сенсорно-пізнавального розвитку, ознайомлення з природним довкіллям. Закінчилось заняття колективною діяльністю дітей з малювання.

        Вихователь влаштувала для дітей справжню зимову казку: діти потрапили в зимовий ліс, окутаний снігом та чарівними сніжинками, діти долали  снігові замети, прийшли на допомогу зайчику – шукали зайченят у кучугурах (які були створені з манної крупи).

Заняття, яке має сюжет та казкову атмосферу  стимулює пізнавальну активність малят, гармонізує їхній емоційний стан, збагачує сенсорний досвід

Під час обговорення, відвідувачі РМО, надали позитивну оцінку проведеному заходу, який сприяв фаховому зростанню педагогів.