Структурні підрозділи

Науково-методичний центр
Директор Глушаниця Олена Вікторівна Кабінет №213

410-93-22

nmz_uoor@i.ua

Відділ контролю, атестації та організаційної роботи

при науково-методичному центрі

В.о. завідувача відділу Коломієць Тетяна Євтихівна Кабінет №209-А

426-60-15

uoor@i.ua

Методист Крамаренко Анна Танасіївна Кабінет №106

419-86-89

Відділ правового супроводу та претензійно-позовної роботи
Керівник відділу Москаленко Владислав Володимирович Кабінет №205

419-86-89

uoor@i.ua

Методичний центр інформаційних технологій в освіті
Директор Грігус Андрій Миколайович Кабінет №102

426-57-26

mcito@i.ua

Методичний центр практичної психології та соціальної роботи
Директор Кабінет №109

426-57-39

uoor@i.ua

Завідувач районної

П М П Комісії

Трухан Альона Григоріївна Кабінет №108

418-24-58

Відділ централізованого господарського обслуговування
Керівник відділу Калініченко Олег Петрович Кабінет №113

410-36-70

uoor@i.ua

Завідуюча господарством Бородієнко Ірина Олександрівна Кабінет №207

426-60-58

Централізована бухгалтерія
Головний бухгалтер Бондаренко Ірина Францівна Кабінет №218

418-80-71

uoor@i.ua

Заступник головного бухгалтера Гуріна Вікторія Володимирівна Кабінет №219-А

418-76-85

Заступник головного бухгалтера Бондарчук Вікторія Юріївна Кабінет №220

418-67-83

Заступник головного бухгалтера Мішина Галина Григорівна Кабінет №219

418-76-85

Заступник головного бухгалтера Бровко Тетяна Василівна Кабінет №220-Б

426-83-08

Бухгалтер-ревізор Земляна Наталія Михайлівна Кабінет №221-А

418-76-78

Керівник групи заробітної плати Колесник Олександра Вікторівна Кабінет №116

418-80-14

Керівник групи харчування Яцюк Наталія Андріївна Кабінет №120

419-94-92

Керівник групи розрахунків батьківської плати Загородня Олена Олександрівна Кабінет №119

418-62-07

Керівник матеріальної групи Романюк Світлана Володимирівна Кабінет №121

418-73-43

Керівник планової групи Удовик Світлана Володимирівна Кабінет №125

418-67-91

Керівник групи орендних відносин Пономаренко Олексій Алішерович Кабінет №115

418-60-41

Голова тендерного комітету Каторгіна Лідія Іванівна Кабінет №101

419-98-38

Завідувач архіву Чупринін Євгеній Олександрович 426-60-58
Районна організація профспілки
Голова профспілки Штукатурова Ірина Іванівна 418-63-07