Відбувся етнографічний конкурс «Вілія»

У грудні Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді за підтримки депутата Київської міської ради Костенко Людмили Василівни традиційно проводиться етнографічний конкурс «Вілія». Щороку учасниками заходу стають учні та колективи закладів освіти Оболонського району.

          У цьогорічному конкурсі взяли участь понад 250 оболонських  школярів з закладів освіти №№ 8, 18, 21, 22, 29, 157, 170, 211, 214, 225, 226, 231, 239, 245, 268, 298, «Потенціал» та ЦТКУМ. 

          17.12.2019 р. в актовому залі школи І-ІІІ ступенів № 231 відбувся фінал конкурсу, в ході якого пройшла виставка робіт учасників, що представили робити на конкурс з виготовлення різдвяно-новорічних іграшок та прикрас, виступи творчих колективів у номінації «Відтворення обрядового дійства», а також нагородження переможців в усіх номінаціях.

          Під час заходу панувала дружня святкова атмосфера і яскраві емоції, особливо під час нагородження, адже за результатами конкурсу понад 30 учасників і творчих колективів отримали заслужені грамоти та призи.

          Організатори та учасники конкурсу висловлюють вдячність школі І-ІІІ ступенів № 231 (директор Косачевич А.С.) за прекрасні умови, надані для проведення заходу.     

Переможці районного етнографічного конкурсу «Вілія»

Номінація «Обрядове дійство»

  • І місце – колектив школи І-ІІ ступенів № 18
  • ІІ місце – колектив школи І-ІІІ ступенів № 170
  • ІІІ місце – колектив школи І-ІІІ ступенів № 245

Номінація «Іграшка власними руками»

  • І місце –  Хрепунова Анастасія, школа І ступеня № 268
  • ІІ місце – Королькова Надія, СШ № 298
  •                  Палій Марк, школа І-ІІІ ступенів № 231
  • ІІІ місце – Недобойко Діана, школа І-ІІІ ступенів № 225
  •                   Омельченко Софія, санаторна школа-інтернат № 21

Номінація «Ялинкова прикраса»

  • І місце –  Дзюба Софія, школа І-ІІІ ступенів № 231
  •                 Бобр Роман, школа І-ІІІ ступенів № 170
  • ІІ місце – Смольський Марк, санаторна школа-інтернат №  21
  •                  Біла Марія, ЦТКУМ
  • ІІІ місце – колективна робота «Місяці», школа І-ІІІ ступенів № 29
  •                   Товстенко Ольга, школа І-ІІІ ступенів № 226

Номінація «Різдвяно-новорічна листівка»

  • І місце –  Ковтун Артем, школа І-ІІІ ступенів № 231
  •                 Швець Денис, школа І ступеня №
  • ІІ місце – Грицюк Анастасія, санаторна школа-інтернат № 22
  •                  Костюченко Анастасія, школа І-ІІІ ступенів № 231
  • ІІІ місце – Василенко Артем, школа І-ІІІ ступенів № 170
  •                   Лисенко Анастасія, ЦТКУМ
  •                   Захарова Анастасія, школа І-ІІІ  ступенів № 170

Номінація «Різдвяно-новорічна композиція»

  • І місце –  Або Зейд Едгам Осама Абдельрахман, школа І ступеня №268
  •                 Атамасенко Дар’я, санаторна школа-інтернат № 22
  •                 Краснощок Любов, санаторна школа-інтернат № 21
  • ІІ місце – Краузе Ірина, СШ № 214
  •                  Калатинська Марія, СШ № 298
  • ІІІ місце – Дранківська Софія, СШ № 298
  •                   колективна робота учнів санаторної школи-інтернату № 22

Номінація «Новорічна ялинка власними руками»

  • І місце –  колективна робота 8-А класу СШ № 214
  •                 колективна робота шостих класів НВК № 157
  •                 Кудовбенко Катерина, СШ № 211
  •                 Чекменьова Ольга, школа І-ІІІ ступенів № 170
  • ІІ місце – Смолкіна Анастасія, школа І-ІІІ ступенів № 8
  •                  Друченко Галина, НВК «Потенціал»
  • ІІІ місце – Єрко Владислав, НВК «Потенціал»
  •                   Удовік Єва, СШ № 239
  •                   Міценко Мілана, СШ № 239

Номінація «Колективні роботи»

  • 8-В клас СШ № 14 ім С. Ф. Грушевського
  • 1-А клас, школа І-ІІІ ступенів № 231
  • 1-Б клас, школа І-ІІІ ступенів № 231
  • 2-Б клас, школа І-ІІІ ступенів № 231
  • 3-А клас, школа І-ІІІ ступенів № 231
  • 3-Б клас, школа І-ІІІ ступенів № 231